Ціни для кінцевих споживачів!

Оптові ціни доступні для Рекламних Агентств після реєстрації

Тамподрук

Тамподрук на сувенірній продукції – це найбільш універсальна техніка нанесення логотипу на сувеніри.

Методика ґрунтується на перенесенні зображення з друкованої матриці (кліше) на матеріал. Так переносяться графічні знаки, логотипи та інші види символіки.

Тампонний друк – один із видів офсетного друку, де перенесення зображення здійснюється за допомогою силіконового тампона, що має високу еластичність та стійкість до хімічних реактивів. Використовуючи технологію тамподруку можна наносити малюнки та написи на поверхні різної площі та форми.

Етапи нанесення зображення

Тамподрук – процес, що складається з кількох стадій. Спочатку зображення наноситься на плоске кліше, у своїй елементами друку є поглиблення з його поверхні. Кліше змочують фарбуючим складом, після чого надлишки фарби видаляються. Потім м'який тампон з силікону опускається на поверхню кліше, вбирає фарбу і переносить її на основу, що запечатується. Фарба, що застосовується при тамподруку, роз'їдає тонкий поверхневий шар матеріалу, створюючи міцну і досить стійку до зовнішніх впливів плівку. Ця методика нагадує процес перенесення зображення за допомогою штампу. Відмінність у тому, що тампон використовується лише переносу зображення, але з його джерелом.

Чому за технології тамподруку застосовується саме силікон? Насамперед тому, що цей матеріал не вбирає фарбу, не вступає в реакцію з іншими компонентами і має високу еластичність.

Тамподрук, як і в інших містах, коштує відносно недорого, якщо порівнювати цю техніку з іншими видами перенесення зображення. У цьому малюнок можна переносити різні види матеріалів, які у рекламі.

Тампонний друк забезпечує відтворення повнокольорових та багатобарвних (до 20 кольорів) зображень.

При застосуванні автоматичного друку можна створювати до 1800 відбитків/год у складі високотехнологічних ліній.


Технологія тамподруку:
 • створення макету;
 • виведення фотоплівок;
 • виготовлення кліше;
 • перенесення тампоном зображення з кліше на сувенір

Повний цикл виробництва

Тампон

Тампони виготовляються із еластичних матеріалів (желатин, силікон, каучук). Ці полімери не вбирають фарбу, що дозволяє використовувати їх з максимальною продуктивністю та скорочувати витрати дорогих компонентів.

Влаштування друкованої форми

Друкована форма має западинки та поглиблення, які заповнюються фарбою. При застосуванні тамподруку на ручках або інших видах сувенірної продукції використовують тампони різних розмірів, форми та еластичності. Тампон, опускаючись на кліше, вбирає фарбу з плоскою формою, після чого переносить її на поверхню рекламного матеріалу.

Види кліше

Сьогодні застосовується два види кліше - фотополімерні та металеві. Головним чином ми використовуємо фотополімерні матриці, які застосовуються для тиражів з відбитками менше 10 000 штук. Металеві кліше – дорожче обладнання, яке найбільше підходить для випуску великих тиражів, друку тонких контурів та повнокольорових зображень.

Вимоги до макетів:
 • макети мають бути виготовлені у форматі Illustrator, CorelDraw;
 • макет дає інформацію щодо розміщення зображення на предметі;
 • всі зображення та шрифти переводяться в криві;
 • проставлення номерів Pantone є обов'язковою умовою;
 • мінімальна товщина штриха дорівнює 200 мкм (0,2 мм);
 • мінімальна відстань між елементами друку дорівнює 200 мкм. (0.2 мм);
 • у текстових написах повинні використовуватися переважно шрифти без засічок з позитивним розрідженням літер на 5-10%;
 • мінімальна висота шрифту – 1,5 мм;
 • максимально можливий розмір зображення на ручках – 5 см на 0,7 від діаметра ручки;
 • на плоских підставах малюнок повинен вписуватись у коло з діаметром 7,5 см.