Ціни для кінцевих споживачів!

Оптові ціни доступні для Рекламних Агентств після реєстрації

Нанесення логотипу на чашки

Нанесення логотипу на чашки – відмінний, а головне – дієвий спосіб виділити свою компанію серед сірої маси інших. Такий офісний посуд здатний підкреслити статус компанії. Гуртки з логотипом компанії — недорога реклама, яку можна використовувати під час проведення промо-акцій та різноманітних презентацій нового товару чи послуг. Крім того, подібні сувеніри стануть чудовим подарунком для гостей і клієнтів, які їм нагадуватимуть про вашу компанію.

Чашки власного виробництва ЮСОН Чашки власного виробництва ЮСОН

Торговий дім «Юсон» пропонує оперативне та якісне нанесення логотипу на чашки. Наша компанія з жовтня 2016 займається виробництвом кухлів Farutti з харчового сертифікованого полікарбонату. У порівнянні зі звичайними керамічними чашками, кружки Farutti відрізняються неймовірною міцністю та ідеальним зовнішнім виглядом. Чашки доступні в різних кольорах, тому не важко підібрати гармонійне поєднання кольору кружки і вашого логотипу.

Компанія «Юсон» пропонує нанесення логотипу на гуртки виробництва Farutti такими способами:

  • тамподрук - доступний та недорогий спосіб нанесення логотипу на чашку; головним вимогою і те, що діаметр зображення може бути понад 50 мм.
  • Шовкотрафаретний друк, який відноситься до недорогих способів, суть якої полягає в тому, що малюнок наноситься за допомогою продавлювання фарби через отвори в спеціальній сітці. Такий варіант нанесення дозволяє вибирати зображення різних кольорів та більшого діаметру, ніж попередній спосіб;
  • лазерне гравіювання - цей спосіб відрізняється довговічністю: промінь лазера випалює зображення на поверхні чашки, тому воно ніколи не тьмяніє і не стирається;
  • ультрафіолетовий друк - такий спосіб дозволяє наносити малюнки фотографічної якості.

Досвідчені менеджери торгового дому «Юсон» в індивідуальному порядку допоможуть визначити відповідний спосіб нанесення логотипу на чашки та дадуть відповіді на всі ваші запитання. Ми гарантуємо якість та швидке виконання вашого замовлення у максимально стислий термін.