Ціни для кінцевих споживачів!

Оптові ціни доступні для Рекламних Агентств після реєстрації

Нанесення логотипу на чашки

Нанесення логотипу на чашки

Нанесення логотипу на чашки – відмінний, а головне – дієвий спосіб виділити свою компанію серед сірої маси інших. Такий офісний посуд здатний підкреслити статус компанії.

Подробнее

Нанесення покриттів

Нанесення покриттів

Торговий Дім "Юсон" відкриває новий напрямок своєї діяльності - нанесення різних покриттів на дрібні деталі. Наше обладнання призначене для покриття великої кількості дрібних деталей лаком, фарбою та іншими засобами методом гарячого розпилення в барабан, що обертається.

Подробнее

Друк на ручках

Друк на ручках

Модельний ряд ручок власного виробництва з широкою гамою кольорів - унікальна пропозиція на українському ринку.

Подробнее

Шовкотрафаретний друк

Шовкотрафаретний друк

Ми раді повідомити всіх наших клієнтів, що тепер крім послуг тамподруку та гравіювання, наше виробництво почало приймати замовлення і на "шовкотрафаретний друк"...

Подробнее

Тамподрук

Тамподрук

Тамподрук - це найчастіше застосовуваний та універсальний метод нанесення логотипу на сувенірну продукцію. Дана технологія заснована на передачі зображення з друкованої форми (кліше) на поверхню, що запечатується (сувенір)...

Подробнее

Гравірування

Гравірування

В процесі лазерного гравіювання знімається (випалюється, випаровується) верхній шар або шари за рахунок чого на поверхні матеріалу виникають поглиблення, поєднання яких дають необхідне зображення або напис.

Подробнее

Друк на паперових пакетах

Друк на паперових пакетах

Паперові пакети з логотипом – чудова реклама, яка дозволить виділити продукцію вашої компанії із загальної маси. Крім логотипу, на пакеті можна розмістити величезну кількість корисної інформації: номери телефонів, веб-сайт, QR-код і т.п.

Подробнее

Деколь

Деколь

Деколь, або «спосіб деколірування» - це метод нанесення зображення на різні вироби, при якому зображення спочатку наноситься на паперову основу (гумований папір) методом шовкотрафаретного друку, а потім переноситься з паперової основи на виріб вручну (т.зв. метод перекладної картинки ») і закріплюється шляхом випалу або лакування поверхні.

Подробнее