Ціни для кінцевих споживачів!

Оптові ціни доступні для Рекламних Агентств після реєстрації

Нанесення покриттів

Торговий Дім "Юсон" відкриває новий напрямок своєї діяльності - нанесення різних покриттів на дрібні деталі.

Наше обладнання призначене для покриття великої кількості дрібних деталей лаком, фарбою та іншими засобами методом гарячого розпилення в барабані, що обертається.

Нанесення покриттів Юсон Нанесення покриттів Юсон

При цьому ефективному та економічному методі дрібні деталі подаються у вигляді сипучого вантажу в герметичний барабан, що обертається. Один, або як альтернатива два, автомата-фарборозпилювача рівномірно розприскують лак або фарбу на дрібні деталі, що перекочуються всередині барабана, з різних металів, пластмас, еластомерів або дерева.

Для покриття можуть використовуватися як водяні лаки, так і лаки, що містять розчинник. Всередину барабана надходить гаряче повітря, подача та температура якого регулюється окремо для кожного матеріалу. Інфрачервоний датчик заміряє та регулює температурні зміни в процесі нанесення покриття. Завдяки технологіям, витрата фарбувального матеріалу мінімізований, нанесений матеріал швидко і рівномірно висихає ще під час обробки, а деталі мають однакове рівне покриття.

Вилучення готових деталей проводиться шляхом перекидання барабана, оснащеного електроприводом. Готова продукція не потребує подальшого просушування і може бути негайно представлена ​​для подальшого застосування або обробки.Декоративне покриття на металі

Лакування

Нанесення засобу, що посилює адгезію
rotamat07.jpg
Нанесення засобу від корозії

Нанесення ізолюючого шару

Декоративне покриття пластмасових виробів

Отримати повну інформацію про можливості нашого обладнання, а також про всі особливості технологічного процесу нанесення покриттів, можна зв'язавшись з  менеджерами компанії.