Ціни для кінцевих споживачів!

Оптові ціни доступні для Рекламних Агентств після реєстрації

Гравірування

Лазерне гравіювання – це нанесення зображення на твердий матеріал, виконане за допомогою лазерного інструменту.

Суть методу лазерного гравіювання на ручці полягає в тому, що під впливом спрямованого лазера верхній шар основи випалюється, в результаті чого на поверхні, що обробляється, з'являються борозенки (поглиблення), поєднання яких створюють певний малюнок або напис.

Глибина випаленого шару при застосуванні техніки гравіювання на ручках залежить від потужності лазерного обладнання, від фізико-хімічних характеристик матеріалу заготівлі, кількості повторних проходів по одній траєкторії.

У процесі лазерної обробки вздовж контурних ліній зображення, що створюється, можуть з'явитися сліди оплавлення, які є наслідком перегрівання поверхні. Цей побічний ефект можна усунути, якщо знизити температуру та скоротити тривалість впливу променя на матеріал. Для цього необхідно зменшити потужність верстата, підвищити швидкість нанесення гравіювання – при цьому швидше за все для створення потрібної глибини борозенок майстер повинен буде виконувати додаткові проходи.

Лазерне гравіювання ручок не стирається і не тьмяніє з часом. Цей вид зображення можна назвати вічним.

Процес створення ручки з гравіюванням управляється комп'ютером, що дозволяє наносити зображення у різних цифрових форматах.

Промінь лазера рівномірно випалює на металі дуже тонкий шар, а численні поглиблення поєднуються в художні композиції. Глибина шару, що випаровується визначається потужністю апарату, а також якісними параметрами матеріалу, що піддається впливу лазера.


Лазерне гравіювання логотипу USON

Переваги та деякі недоліки лазерного гравіювання.

Переваги:
  • швидкість нанесення логотипів вище, ніж за будь-якого іншого методу перенесення зображення;
  • лазер не руйнує структуру матеріалу;
  • промінь лазера, за рахунок прицільного впливу на поверхні невеликих розмірів, дозволяє створювати естетичний та акуратний малюнок (тому лазерне гравірування на ручках у Києві користується найбільш високим попитом, в порівнянні з іншими техніками друку);
  • процес створення гравірувальних зображень нескладно коригувати, що забезпечує ідеальну точність та чіткість зображення; ймовірність шлюбу у разі зводиться до нуля.
Недоліки:
  • вкрай складно задати точну глибину гравіювання - навіть на виробництві цей показник визначається емпіричним шляхом, що призводить до деяких дефектів;
  • поверхня основи, обробленого за допомогою лазерного інструменту, після виконання технологічної операції залишається нерівною;
  • ціна лазерного гравіювання на ручці в Києві буде вищою, якщо порівнювати з цінами на послуги друку, що створюється іншими методами;
  • лазерне гравіювання може використовуватися далеко не для всіх видів матеріалів. Якщо ви спробуєте застосувати методику щодо невідповідних якості підстав, це може призвести до їх псування, втрати функціональності, причому без можливості виправлення ситуації.